Wróżki ze Szczecina

Czy wróżki naprawdę mówią prawdę?
Być może zastanawiasz się, dlaczego właśnie mnie powinieneś wybrać na swoją wróżkę? W czym jestem lepsza od swoich koleżanek wróżek i kolegów, których przecież jest wiele w Szczecinie? Mam na to jedną odpowiedź: doświadczenie.

Nie traktuję tego co robię w kategoriach biznesowych, choć oczywiście jest to mój sposób na życie. Jednak z wykształcenia jestem projektantem wnętrz i mogę Cię zapewnić, że w kwestii finansów, jest to zawód bardziej dochodowy niż wróżka. Dlaczego więc nią zostałam? Tak jak napisała, nie chodzi o pieniądze, ale o moją wewnętrzną potrzebę pomagania innym ludziom. Robię to bez przerwy od ponad 20 lat i chcę się tym zajmować tak długo, jak tylko będę mogła. Sprawia mi wielką radość widok znajomych twarzy, które powracając do mnie po kilku tygodniach, miesiącach, a nawet latach. Jest to dla mnie dowodem, że moje wróżby się sprawdzają i w jakiś sposób wpływają na Wasze życie.

Dlaczego zostałam wróżką?

Co jest wg mnie najważniejsze w zawodzie wróżki? Z pewnością wrażliwość i umiejętności. Myślę że doskonale łączę obie te rzeczy, dzięki czemu moje wróżby po prostu się sprawdzają. Szanuję swoich klientów i Wasz czas. Często odwiedzają mnie osoby z poza Szczecina. Dbam o to, aby zapewnić Wam Drodzy Przyjaciele jak najbardziej komfortową atmosferę, w której króluje poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania. Jestem dyspozycyjna i doskonale rozumiem Wasze emocje i obawy, które mogą towarzyszyć każdej wizycie u mnie. Niepewność, lęk, strach, a czasami i mocne zdenerwowanie. To naturalne emocje, które zawsze towarzyszą zaglądaniu w swoją przyszłość. U mnie możecie jednak czuć się spokojnie i bezpiecznie. Wiem jak rozładować negatywne emocje, wprowadzić aurę spokoju i pewności siebie, dzięki której po prostu czujecie, że dokonaliście dobrego wyboru.

Zapraszam na wróżby w moim gabinecie w Szczecinie.

Zapraszam Was do odwiedzenia mnie w Szczecinie i przekonania się o tym wszystkim, co wyżej napisałam. Jeśli to Wasza pierwsza wizyta u wróżki, wprowadzę Was w każde istotne zagadnienie. Jeżeli jednak mieliście już kontakt z wróżkami, dzięki mnie poznacie zupełnie nową jakość wróżb Tarota.

Popularne posty z tego bloga

Jedna z najlepszych wróżek w Szczecinie

Wróżka Krystyna ze Szczecina. Moja opinia.

Opinie klientów