Wróżka Krystyna ze Szczecina. Moja opinia.

Od pewnego czasu mam wątpliwości i wiele pytań. Byłam już u jednej wróżki w Szczecinie. Okazało się to kompletną klapą i nieporozumieniem. Czy w Szczecinie jest chociaż jedna wróżka, która potrafi przewidzieć przyszłość i zna się na tarocie? Takie pytanie zadawałam sobie długo. Jednak nie dałam za wygraną. Poszukałam w internecie kolejnej. Traf chciał, że padło na "Wróżkę Krystynę" która świadczy już swoje usługi w Szczecinie od kilku. Opinie są podzielone. Mimo wszystko postanowiłam, że spróbuje.

Odwiedziłam ją od razu wracając z pracy. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Kiedy ją ujrzałam nie wydawała się osobą godną zaufania. Ale czy wróżka musi być miła i piękna?  Najważniejsze aby dobrze wróżyła. Usiadłam przy stole, a Pani Krystyna wyjęła  karty tarota. Zapytała mnie czy mam jakieś pytania. Odpowiedziałam, że interesuję mnie zdrowie mojego ojczyma. Potasowała karty i rozłożyła je na stole. Następnie poprosiła abym wybrała 3 karty. Wszystko wyglądało niezwykle profesjonalnie. Czar jednak szybko prysł gdy wróżka Krystyna  zaczęła opowiadać o tym, że ojczym jest ciężko chory. A tak nie było. Ojczym to okaz zdrowia, a mnie bardziej interesowało czy spłaci dług...

Wróżką Krystyna odpowiedziała, że coś jej się pomyliło i faktycznie tutaj choroby nie widzi. No totalna amatorka... Po czymś takim straciłam chęć do wszystkiego.  Zdałam sobie sprawę, że Pani  Krystyna, to kolejna pseudo wróżka w naszym pięknym mieście.

Zapytałam ja jeszcze o sprawy finansowe. Jej odpowiedzi też nie okazały się trafne. Postanowiłam, że koniec tego teatrzyku i wychodzę. Niestety musiałam zapłacić 150 zł za to show. Wróżka Krystyna, to w mojej opinii wróżka, która raczej zgaduje i liczy na szczęście. Nie polecam wizyty.

Popularne posty z tego bloga

Jedna z najlepszych wróżek w Szczecinie

Jaką wróżkę ze Szczecina wybrać ?

Historia tarota