Opinie klientów

Ania S – wróżkę ze Szczecina znam od dobrych kilku lat. Regularnie ją odwiedzam i niezmiennie jestem zadowolona z każdej wróżby. Jak to w życiu, niektóre sprawdziły się bardziej, niektóre mniej, jednak zawsze było w nich coś, co rzeczywiście wydarzyło się w moim życiu. Nie traktuje wróżb jako wyroku, z którym trzeba się pogodzić. Są one dla mnie pewnego rodzaju drogowskazem, wskazującym kierunek, w którym powinnam zmierzać. Tak właśnie traktuje odkąd zaczęłam chodzić do wróżki i przynosi to doskonałe efekty!


Marian B – miałem problemy w pracy i domu. Alkoholizm, śmierć żony i zwolnienie w zakładzie. Myślałem że dosięgnąłem dna i nic mi już nie pomoże. Syn namówił mnie na wizytę u wróżki. Bardziej w kategoriach poprawy humoru, niż sposobu na poznanie przyszłości. Kiedy jednak wróżka powiedziała fakty z mojego życia, które znałem tylko ja, po prostu zacząłem jej ufać. Poważnie potraktowałem jej wróżby, robiąc wszystko co w mojej mocy, aby się sprawdziły. Rzeczywiście się urealniły, a moje życie wygląda teraz zupełnie inaczej. Jestem szczęśliwy.


Magdalena D – miałam problem z moim chłopakiem. Przypuszczałam że mnie zdradza, ale nie miałam na to dowodu, a on wszystkiemu zaprzeczał. Szukając pomocy, poszłam do wróżki ze Szczecina. Karty Tarota potwierdziły moje podejrzenia. Postanowiłam im zaufać i definitywnie zerwałam z chłopakiem. Po kilku dniach okazało się że miałam rację – moja koleżanka jest z nim w ciąży.Agnieszka Z – do tej pory myślałam że Szczecin Tarot to jedna wielka ściema. Nie traktowałam poważnie ludzi, którzy chodzą do wróżki. Wszystko zmieniło się pewnego dnia, kiedy zrozpaczona po nieudanym egzaminie na studiach, postanowiłam sprawdzić swoją przyszłość u wróżki. Wróżka wyczytała z kart Tarota, że mam szansę na wielki sukces, jednak w zupełnie innym kierunku studiów, niż ten dotychczasowy. Zmieniając uczelnię na inną, podjęłam duże ryzyko. Dziś jednak jestem szczęśliwa i bardzo zadowolona ze swojego wyboru.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jedna z najlepszych wróżek w Szczecinie

Wróżka Krystyna ze Szczecina. Moja opinia.