Dlaczego wróżby się sprawdzają?

Zastanawiasz się czy można wierzyć we wróżby? Zdania na ten temat są mocno podzielone, a dyskusja wywołuje wiele kontrowersji. Nie zamierzam w żaden sposób przekonywać Cię w to, czy należy wierzyć we wróżby i Tarota. Sam musisz dojrzeć do tego, czym się kierować w swoim życiu, a tarot jest moim zdaniem doskonałym drogowskazem. Wskazówką dająca wielkie nadzieje, ale również przestrogą, przypominającą o zachowaniu szczególnej ostrożności.

Dlaczego ja - wróżka ze Szczecina wybrałam karty tarota do swoich wróżb? Ponieważ jest to wg mnie najbardziej wiarygodna i kompleksowa możliwość zajrzenia w przyszłość. Tarot jest bardzo zróżnicowany i dostarcza pełnych odpowiedzi na najbardziej szczegółowe pytania. W połączeniu z wysokimi umiejętnościami interpretacji kart, doświadczeniem i wrażliwością na ludzkie emocje, moje wróżby wyróżniają się bardzo dużym współczynnikiem sprawdzalności. Możesz się o tym przekonać samodzielnie.

Czy wróżby zawsze się sprawdzają?

Jak traktować wróżby? Staram się jak najdokładniej interpretować i wyjaśniać przesłanie, która daje nam Tarot. Czasami wróżby sprawiają wrażenie negatywnych i złych, ale to tylko pierwsze wrażenie. Zawsze trzeba pamiętać że koniec jednego rozdziału, jest początkiem następnego. Nawet jeśli wróżba nie jest dla Ciebie przychylna, nie możesz się poddawać. Musisz wierzyć w to, że ma ona jakiś cel. Że wywołanie drastycznej zmiany w Twoim życiu może być pewnego rodzaju terapią szokową, która wyrwie Cię z marazmu, stagnacji i monotonii. Mając na uwadze Państwa dobro, złe informacje staram się przekazywać w sposób delikatny, jednak zawsze prawdziwy i w żaden, nawet najmniejszy sposób nie fałszowany. Daje to Państwu pełną wiedzę na temat swojej przyszłości, nawet jeśli nie będzie ona w różowym kolorze. Jestem zdania że tarot to doskonała metoda na przygotowanie się na nadchodzące w najbliższym czasie wydarzenia. Jeśli mają mieć one negatywny charakter, to taka wiedza jest bardzo cenna i pozwala lepiej przygotować ewentualną linię obrony. Jeśli natomiast wróżby są pozytywne, to wiedza o tym pozwoli jeszcze bardziej i dłużej się nimi cieszyć.


Popularne posty z tego bloga

Jedna z najlepszych wróżek w Szczecinie

Wróżka Krystyna ze Szczecina. Moja opinia.

Opinie klientów